Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Achterzijde skirts Porsche 911 Carrera (991) Maxton Design glans zwart

Achterzijde skirts Porsche 911 Carrera (991) Maxton Design glans zwart

Beschrijving

Productinformatie "Achterzijde skirts Porsche 911 Carrera (991) Maxton Design glans zwart"

Achterzijde Skirts Porsche 911 Carrera (991) Maxton Design Glans Zwart – Stijlvolle Afwerking en Aerodynamische Verbetering

Past bij:
Porsche 911 Carrera (991) vanaf 2018

Geef de achterkant van jouw Porsche 911 Carrera (991) een sportieve en agressieve uitstraling met de glanzend zwarte achterzijde skirts van Maxton Design. Deze skirts zijn speciaal ontworpen om de lijnen van je auto te versterken en de aerodynamica te optimaliseren.

Hoogwaardige kwaliteit en duurzame afwerking
Gemaakt van lichtgewicht ABS-materiaal met een glanzende zwarte coating die bestand is tegen UV-straling en diverse weersomstandigheden, waardoor de skirts lang mooi blijven.

Verbeterde aerodynamica en stabiliteit
De achterzijde skirts dragen bij aan een betere luchtstroom onder en rond de achterkant van de auto, wat de stabiliteit bij hogere snelheden verbetert.

Perfecte pasvorm en eenvoudige montage
Speciaal ontwikkeld voor de Porsche 911 Carrera (991) vanaf 2018, sluiten deze achterzijde skirts naadloos aan op de carrosserie. Montage is snel en eenvoudig zonder ingrijpende aanpassingen.

Combineer met andere Maxton Design accessoires
Maak je styling compleet door deze achterzijde skirts te combineren met voorspoilers, zijskirts en diffusers van Maxton Design.

Bestel nu jouw Maxton Achterzijde Skirts voor de Porsche 911 Carrera (991)
Geef jouw 991 Carrera een unieke en functionele upgrade met deze hoogwaardige achterzijde skirts.

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Achterzijde skirts Porsche 911 Carrera (991) Maxton Design glans zwart

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering