€ 89,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 144,00 Normale prijs (38.19% bespaard)
Beschikbaar, levertijd 20-30 werkdagen
Productinformatie "Diffuser Seat Exeo Maxton Glans Zwart"
Diffuser Seat Exeo Maxton Design Glans Zwart – Sportieve Achterkant voor Bouwjaar 2008-2013
Geef jouw Seat Exeo een agressieve en stijlvolle achterzijde
De Maxton Design diffuser in glans zwart geeft jouw Seat Exeo (2008-2013) een sportieve en dynamische upgrade. Deze diffuser benadrukt het performance-karakter van je auto en zorgt voor een opvallende uitstraling aan de achterkant.
Perfecte pasvorm voor Seat Exeo (2008-2013)
Deze diffuser is speciaal ontwikkeld voor de Seat Exeo en sluit naadloos aan op de originele achterbumper. Montage is eenvoudig en vereist geen aanpassingen aan je voertuig.
Hoogwaardig ABS-kunststof met glans zwarte afwerking
Gemaakt van duurzaam en flexibel ABS-materiaal, voorzien van een luxe glans zwarte coating. Dit zorgt niet alleen voor een premium uitstraling, maar ook voor extra bescherming tegen beschadigingen en weersinvloeden.
Verbeterde aerodynamica en rijstabiliteit
Naast de visuele upgrade optimaliseert deze diffuser de luchtstroom onder de auto. Dit draagt bij aan een stabieler rijgedrag en een sportiever gevoel, vooral bij hogere snelheden.
Combineer met andere Maxton Design stylingonderdelen
Voor een complete en professionele styling kun je deze diffuser combineren met zijskirts, voorspoilers en spoilers uit de Maxton Design collectie.
Bestel vandaag nog de Maxton Design diffuser in glans zwart
Geef jouw Seat Exeo (2008-2013) een unieke en sportieve uitstraling met deze hoogwaardige achterdiffuser van Maxton Design.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.