Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Diffuser VW Passat B8 Glans Zwart

Diffuser VW Passat B8 Glans Zwart

Beschrijving

Productinformatie "Diffuser VW Passat B8 Glans Zwart"

Diffuser VW Passat B8 Glans Zwart

Geef je Volkswagen Passat B8 een sportieve upgrade met de Maxton diffuser in glans zwart. Speciaal ontworpen voor de Passat B8, combineert deze diffuser stijl en functionaliteit. Het agressieve design verbetert de aerodynamica van je auto en geeft hem een krachtige uitstraling.

Belangrijk

Past op Volkswagen Passat B8
Gemaakt van duurzaam ABS-kunststof
Glanzend zwarte afwerking voor een luxe uitstraling
Eenvoudige montage zonder aanpassingen

Kenmerken

Lichtgewicht en stevig materiaal
Specifiek ontworpen voor VW Passat B8
Sportief en modern design
UV-bestendig en weerbestendig

Voordelen

Verbeterde luchtstroom en stabiliteit
Verhoogt het sportieve uiterlijk van je Passat
Snelle en eenvoudige installatie
Duurzame en slijtvaste afwerking

Upgrade je VW Passat B8 met deze stijlvolle diffuser voor een optimale combinatie van performance en design.

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Diffuser VW Passat B8 Glans Zwart

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering