Productinformatie "Raamspoiler Porsche 911 992 GT3 Maxton Glans Zwart"
Raamspoiler Porsche 911 992 GT3 Maxton Glans Zwart – Sportieve Styling en Verbeterde Luchtstroom
Passend voor:
Porsche 911 992 GT3 (2021 – heden)
Geef jouw Porsche 911 992 GT3 een extra sportieve en stijlvolle uitstraling met de glanzend zwarte raamspoiler van Maxton Design. Deze raamspoiler is niet alleen een visuele upgrade, maar helpt ook de luchtstroom rondom de achterruit te verbeteren.
Hoogwaardige kwaliteit en afwerking
Gemaakt van duurzaam en lichtgewicht ABS-materiaal met een glanzende zwarte coating die bestand is tegen UV-straling en diverse weersomstandigheden. Zo blijft jouw auto er lang strak en sportief uitzien.
Verbeterde aerodynamica
De raamspoiler optimaliseert de luchtstroom aan de achterzijde van de auto, wat bijdraagt aan een betere stabiliteit en vermindering van turbulentie tijdens het rijden.
Perfecte pasvorm en eenvoudige montage
Deze raamspoiler is speciaal ontworpen voor de Porsche 911 992 GT3 en sluit naadloos aan op de bestaande raamconstructie. Montage is eenvoudig en vereist geen ingrijpende aanpassingen.
Combineer met andere Maxton Design accessoires
Maak je sportieve look compleet door deze raamspoiler te combineren met voorspoilers, diffusers en zijskirts van Maxton Design.
Bestel nu jouw Maxton raamspoiler voor de Porsche 911 992 GT3
Geef jouw 992 GT3 die finishing touch met deze hoogwaardige en functionele raamspoiler.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.