€ 929,06
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 1.010,41 Normale prijs (8.05% bespaard)
Beschikbaar, levertijd 5-10 werkdagen
Productinformatie "Seat Leon Cupra, Typ 1P, 2010=> Remus Einddemper met 2 Eindstyli"
Seat Leon Cupra, Typ 1P, 2010=> Remus Einddemper met 2 Eindstyling 84 mm Carbon Race Leon FR, Typ 1P, 2010=> 2.0l TFSI 195 kW (CDLA);, 2.0l 155 kW (CCZB)
Merk: Seat
Type: Leon Cupra, Typ 1P, 2010=>
Leon FR, Typ 1P, 2010=> 2.0l TFSI 195 kW (CDLA);, 2.0l 155 kW (CCZB)
Fabrikant Remus
Product: Einddemper met 2 Eindstyling Ø 84 mm Carbon Race
Fabrikant art. nummer: 796010 0584CS
Sportschalldämpfer mit 2 Endrohren Ø 84 mm Carbon Race
Levertijd 1 tot 2 weken
Aanmelden
Fabrikant Info
Remus sportuitlaten, top kwaliteit uit Oostenrijk:
Remus sportuitlaten zijn gemaakt van RVS en zijn, tenzij anders vermeld in de productomschrijving, voorzien van E-keur. Alle dempers zijn gebouwd volgens het absorbtie principe, dit houdt in dat alle dempers zijn voorzien van een geperforeerde buis met daar omheen demping materiaal en een demperhuis die de hoge metaal achtige klanken absorberen. De uitlaten geven hierdoor een mooie diepe sound die binnen de EU geluidsnormen zijn toegestaan.
De eindstukken van de Remus einddempers zijn verchroomd, ze zijn hierdoor makkelijk schoon te houden en hebben een maximale glans. bijkomend voordeel is dat deze eindstukken niet verkleuren door de warmte.
(gepolijste RVS eindstukken worden altijd een beetje bronskleurig door de warmte )
De Remus uitlaatdelen kenmerken zich door hun perfecte pasvorm en kwaliteit.