€ 214,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 238,00 Normale prijs (10.08% bespaard)
Beschikbaar, levertijd 20-30 werkdagen
Productinformatie "Splitter achter Seat Leon Hatch Mk3 Maxton"
Achter Splitter Seat Leon Hatch Mk3 Maxton – Stijlvolle Aerodynamica voor Bouwjaar 2012-2016
Wil je jouw Seat Leon Hatch Mk3 (bouwjaar 2012-2016) een sportieve en agressieve uitstraling geven? De Maxton achter splitter is dé accessoire om de achterkant van jouw auto te upgraden met een strak en dynamisch design.
Perfect passend voor Seat Leon Hatch Mk3 (2012-2016)
Deze splitter is speciaal ontworpen voor de Seat Leon Mk3 Hatch van bouwjaar 2012 tot 2016, waardoor hij naadloos aansluit op de originele bumper. Dankzij de perfecte pasvorm is de montage eenvoudig en zonder aanpassingen uit te voeren.
Hoogwaardig materiaal en duurzame afwerking
Gemaakt van robuust ABS-kunststof biedt de splitter niet alleen een visuele upgrade, maar ook extra bescherming tegen kleine beschadigingen. De zwarte afwerking zorgt voor een sportieve en moderne uitstraling die lang mooi blijft dankzij de UV-bestendige coating.
Verbeterde aerodynamica en rijstabiliteit
De splitter helpt de luchtstroom onder de auto te optimaliseren, wat bijdraagt aan een stabieler rijgedrag en een sportiever gevoel tijdens het rijden.
Combineer met andere Maxton Design accessoires
Maak jouw Seat Leon compleet door de splitter te combineren met andere Maxton stylingonderdelen zoals spoilers en diffusers voor een indrukwekkende, sportieve look.
Bestel vandaag nog de Maxton achter splitter en geef jouw Seat Leon Mk3 Hatch die unieke, sportieve upgrade!
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.