Productinformatie "Spoiler V.2 Porsche 911 992 GT3 Maxton Glans Zwart"
Spoiler V.2 Porsche 911 992 GT3 Maxton Glans Zwart – Geavanceerde Sportieve Styling en Aerodynamica
Passend voor:
Porsche 911 992 GT3 (2021 – heden)
Geef jouw Porsche 911 992 GT3 een unieke en agressieve uitstraling met de Spoiler V.2 in glans zwart van Maxton Design. Deze spoiler combineert een opvallend design met geoptimaliseerde aerodynamische eigenschappen voor verbeterde prestaties en rijstabiliteit.
Hoogwaardige kwaliteit en afwerking
Gemaakt van duurzaam en lichtgewicht ABS-materiaal met een glanzende zwarte coating die bestand is tegen UV-straling en verschillende weersomstandigheden. Zo blijft jouw spoiler lang mooi en functioneel.
Verbeterde aerodynamica
De Spoiler V.2 is ontworpen om de luchtstroom aan de achterzijde van de auto te optimaliseren, wat resulteert in extra downforce en een stabielere rijervaring, vooral bij hoge snelheden.
Perfecte pasvorm en eenvoudige montage
Speciaal ontwikkeld voor de Porsche 911 992 GT3, sluit deze spoiler naadloos aan op de carrosserie. Montage is snel en gemakkelijk, zonder ingrijpende aanpassingen.
Combineer met andere Maxton Design accessoires
Maak je sportieve styling compleet door de Spoiler V.2 te combineren met voorspoilers, diffusers en zijskirts van Maxton Design.
Bestel nu jouw Maxton Spoiler V.2 voor de Porsche 911 992 GT3
Geef jouw 992 GT3 een hoogwaardige en functionele upgrade met deze stijlvolle en aerodynamische spoiler.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.