Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Zijdiffuser Porsche 911 Carrera 997 Facelift 2009 - 2011 Maxton Glans Zwart

Zijdiffuser Porsche 911 Carrera 997 Facelift 2009 - 2011 Maxton Glans Zwart

Beschrijving

Productinformatie "Zijdiffuser Porsche 911 Carrera 997 Facelift 2009 - 2011 Maxton Glans Zwart"

Zijdiffusers Porsche 911 Carrera 997 Facelift Maxton Glans Zwart – Subtiele Sportieve Upgrade met Aerodynamisch Effect

Geschikt voor:
Porsche 911 Carrera 997 Facelift (2009 – 2011)
Porsche 911 Carrera GTS 997 Facelift (2009 – 2011)

Geef jouw Porsche 911 Carrera of Carrera GTS 997 Facelift een extra sportieve uitstraling met de glanzend zwarte zijdiffusers van Maxton Design. Deze stijlvolle onderdelen vormen een subtiele maar effectieve upgrade voor de zijkant van de auto, met een verbeterde visuele lijn en extra dynamiek.

Hoogwaardige kwaliteit en afwerking
De zijdiffusers zijn vervaardigd uit sterk en lichtgewicht ABS-kunststof, dat bekend staat om zijn duurzaamheid en flexibiliteit. De glanzend zwarte afwerking geeft een luxe en sportieve uitstraling en is bestand tegen UV-straling en alle weersinvloeden.

Aerodynamische ondersteuning
Naast de visuele verbetering helpen de zijdiffusers bij het optimaliseren van de luchtstroom langs de zijkant van de auto. Dit draagt bij aan een betere aerodynamica en kan zorgen voor extra stabiliteit bij hogere snelheden.

Perfecte pasvorm, eenvoudig te monteren
Deze zijdiffusers zijn speciaal ontworpen voor de Porsche 911 Carrera en GTS 997 Facelift modellen. Dankzij de voertuig-specifieke pasvorm sluiten ze naadloos aan op de carrosserie en kunnen ze eenvoudig worden gemonteerd, zonder permanente aanpassingen.

Ideaal te combineren met andere Maxton Design onderdelen
Voor een uniforme en sportieve look zijn deze zijdiffusers perfect te combineren met bijpassende onderdelen zoals zijskirts, voorspoilers of achterdiffusers.

Bestel nu jouw Maxton zijdiffusers voor de Porsche 911 Carrera 997 Facelift
Versterk het sportieve karakter van je Porsche met deze hoogwaardige en functionele styling-upgrade – een subtiel detail dat het verschil maakt.

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

Zijdiffuser Porsche 911 Carrera 997 Facelift 2009 - 2011 Maxton Glans Zwart

Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.

We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.

Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.

We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.

We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering