Productinformatie "Zijskirts Volvo C70 MK1 Maxton Glans Zwart"
Zijskirts Volvo C70 MK1 Maxton Glans Zwart
Passend voor:
Volvo C70 Mk1 1997 - 2005
Productomschrijving
De Maxton zijskirts in glanzend zwart voor de Volvo C70 MK1 1997-2005 bieden een stijlvolle upgrade voor de zijkanten van je voertuig. Deze zijskirts verbeteren niet alleen de uitstraling van je auto, maar dragen ook bij aan de aerodynamica door de luchtstroom langs de carrosserie te optimaliseren. Gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof, zijn deze zijskirts niet alleen duurzaam en weerbestendig, maar behouden ze ook hun glanzende afwerking, ongeacht de weersomstandigheden.
Montage
De Maxton zijskirts worden geleverd met montagemateriaal en zijn eenvoudig te installeren zonder dat er aanpassingen nodig zijn aan de originele carrosserie van je Volvo C70 MK1.
Voordelen
Verbetert de aerodynamica en stabiliteit van je voertuig
Sportieve en moderne uitstraling voor je C70
Weer- en UV-bestendig ABS-kunststof
Eenvoudige montage zonder aanpassingen aan de originele carrosserie
Upgrade de look van je Volvo C70 MK1 met de Maxton zijskirts in glanzend zwart voor een dynamischere en sportievere uitstraling.
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.